PREKES PRISTATOME VISOJE LIETUVOJE

Dėl prekių pristatymo už Lietuvos ribų prašome susisiekti užpildant formą kontaktų puslapyje ir dėl pristatymo sąlygų bei kainos susisieksime su Jumis asmeniškai.

PRISTATYMO KAINA

Elektroninėje parduotuvėje www.jegele.lt perkant prekių daugiau kaip už 150 Eur, prekes Lietuvos teritorijoje Jums pristatysime NEMOKAMAI (išskyrus Kuršių Neriją*).

Perkant prekių už mažiau negu už 150 Eur, prekių pristatymo kaina Lietuvos teritorijoje yra 4,5 Eur kurjeriu, nepriklausomai nuo prekių dydžio (išskyrus Kuršių Neriją*) ir 4 Eur paštomatu. Ši suma bus įskaičiuota į bendrą užsakymo sumą, kuri bus matoma išrašytoje sąskaitoje-faktūroje.

* Įprastai nesiunčiame į Kuršių Neriją. Esant tokiam poreikiui susisiekite su mumis [email protected] PRISTATYMO TERMINAI IR LAIKAS

Šventiniu laikotarpiu siuntos gali vėluoti ir neatitikti mūsų nurodyti pristatymo terminai. Visus užsakymus

išsiunčiame kaip galime greičiau, tolimesnis užsakymo uždelsimas priklauso nuo kurjerių to meto užimtumo.

Siuntos klientams yra pristatomos per kurjerių tarnybą darbo dienomis nuo 8 – 17 val. Konkrečios pristatymo valandos nurodyti kurjeriui nėra galimybės.

Jeigu Jūsų užsakyta prekė yra centriniame sandėlyje, ir Jūs atsiskaitote el. bankininkystės įskiepiu, arba išankstiniu pavedimu, prekes pristatysime per 1–3 darbo dienas. Jei pasirinksite “Apmokėjimas atsiimant” užsakymas bus gautas per 3-5 darbo dienas. Pateikus užsakymą iki 13 val., galite tikėtis pristatymo jau kitą darbo dieną arba greičiau nei per 2 dienas. Jeigu pasirinksite variantą "Atsiimti Vilniuje" - užsakymas bus paruoštas per 1-2 darbo dienas (užsakius iki 12.00, galimai pavyks atsiimti dar tą pačią dieną!). Esant poreikiui prekę gauti kaip įmanoma greičiau (per keletą valandų) Vilniuje - visada galite susisiekti su mumis tiesiogiai [email protected] arba telefonu +37062880327

PRISTATYMO SĄLYGOS

Visas prekes pristato kurjerių tarnyba Jūsų užsakymo informacijoje nurodytu adresu. Prieš pristatant prekes, kurjeris užsakyme nurodytu telefonu atsiųs SMS pranešimą su nurodytu siuntos numeriu ir planuojamu pristatymo laiku.

Visi siuntiniai siunčiami per DPD kurjerių tarnybą.

*Pranešime nurodytu telefono numeriu susisiekus su kurjerių tarnyba ir nurodžius siuntos numerį, galite pakoreguoti pristatymo adresą.

SVARBU

Jei prekė pristatoma pagal specialų užsakymą, pristatymo terminą suderinsime atskirai.

Atskirų prekių pristatymo terminai gali skirtis. Dėl pristatymo terminų informuojame. Užsakytos kelios prekės gali būti pristatomos atskiromis siuntomis.

DĖMESIO!

Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę.

Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui yra privaloma surašyti pastabas apie siuntos pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą.

Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir tai gali apsunkinti bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą. Bet kuriuo atveju, įsipareigojimai dėl prekės garantijos lieka galioti.

Atsiskaitydami prekių pristatymo metu, tai galite padaryti tik bankine kortele - pristatančiam kurjeriui. Atvykus atsiimti ir susimokėti už prekes Vietoje - galimas atsiskaitymas grynaisiais pinigais arba bankiniu pavedimu. Jeigu reikalinga sąskaita faktūra - informuokite palikdami savo rekvizitus ir parengsime sąskaitą faktūrą.

PREKIŲ PRISTATYMAS Į UŽSIENĮ

Siuntas į užsienį siunčiame per DPD kurjerius ar kitą siuntų tarnybą. Kaina priklauso nuo prekės svorio ir šalies į kurią yra siunčiama. Dėl prekių pristatymo už Lietuvos ribų prašome susisiekti užpildant formą kontaktų puslapyje ir dėl pristatymo sąlygų bei kainos susisieksime su Jumis asmeniškai.