15 populiariausių Feng Shui paveikslų namams

Tikintiems Feng shui, turime parengę straipsnį, kuriame aptariama kaip paveikslai atlieka svarbų vaidmenį kontroliuojant energiją namuose ar biure, be to, jie padeda pagerinti bendrą energiją ir žmogišką būseną.
Planuojate pasikabinti paveikslą pagal feng shui savo namuose? Štai keletas paveikslų idėjų, kuriuos galite pasirinkti.

1. Lotoso gėlė – gerai energijai
Lotosas yra dvasinės disciplinos, tobulumo ir tikėjimo simbolis. Pagal Feng shui – lotoso žiedas taip pat naudojamas kaip sveikatos gydymo simbolis . Galite papuošti savo svetainę žydinčiu lotoso gėlių paveikslu, kad gautumėte energijos.
Daugiau Lotoso žiedų: #Lotosas

2. Unikalus kraštovaizdis su tiltu
Norėdami atnešti laimės tiek savo gyvenime, tiek namuose, galite pasikabinti gražaus kraštovaizdžio paveikslą su tiltu. Pagal Feng shui, tai yra geras pasirinkimas, norint gyventi laimingą ir sėkmingą gyvenimą.
Daugiau kraštovaizdžių su tiltu: #Tiltas

3. Ežero paveikslai
Ežero piešinys gali būti neįtikėtinas įrankis, atnešantis sėkmę jo savininkui. Remiantis senovės kinų fengšui, vandens elementai, tokie kaip ežerų paveikslai, taip pat yra naudingi norint pritraukti sėkmę ir tobulėti karjeroje, taip sukuriant pasitenkinimo jausmą. Daugiau ežerų paveikslų: #Ežeras

4. Drakono Paveikslai
Drakonas laikomas geriausia jėga ar elementu, skatinančiu sėkmę. Drakono paveikslas gali būti pastatytas šiaurėje, kad tobulėtumėte karjeroje, rytuose – sveikatos problemoms spręsti, o pietryčiuose – kad jūsų namuose būtų klestėjimas ir turtas. Drakonus rekomenduojama įdėti į strategiškai svarbias vietas namuose ar darbo aplinkoje. Jie gali būti dedami arti įėjimo, kad svečius pasitiktų galinga sėkmės simbolika, arba darbo vietoje, kad padėtų pritraukti verslo sėkmę. Galite drakono paveikslus dėti priešais langus, kad leistumėte jiems „sugebėti” privilioti sėkmę į namus. Taip pat svarbu, kad jų išraiška būtų saikinga ir ne per daug Jums agresyvi, nes tai gali sukelti pernelyg aktyvią arba perteklinę energiją. Drakono paveikslas simbolizuoja sėkmę ir gausą gyvenime. Drakonus tinka patalpinti savo svetainėje, kad namai būtų pasiruošę priimti sėkmę.
Daugiau Drakonų paveikslų galite rasti čia: #Drakonai

5. Bambuko monotoniškai ruda spalva, paveikslai
Vienas iš gerai žinomų Feng Shui paveikslų, skirtų turtui, yra bambuko tapyba . Tokie monotoniškos rudos spalvos paveikslai gali užpildyti jūsų gyvenimą klestėjimu ir turtais. Taip pat švelnios spalvos gali puikiai tikti jūsų svetainės dizainui.
Daugiau bambuko monotoniškai rudos spalvos paveikslų galite rasti čia: #bambukas

6. Vyšnių žiedų paveikslai
Feng shui pasaulyje – vyšnių žiedų gėlės laikomos naudingomis sveikatai ir gali suteikti raminamąjį pojūtį. Tai taip pat tai vienas iš Feng Shui paveikslų, skirtų prisivilioti sėkmei. Taigi, galite ne tik tuo pasipuošti namus bet ir gyventi laimingą gyvenimą!
Daugiau vyšnių žiedų galite rasti: #Vyšnių-žiedai

7. Auksinės žuvelės paveikslai
Vienas iš gerai žinomų Feng Shui paveikslų, skirtų turtui, yra auksinės žuvelės paveikslas. Pietrytinis jūsų namų kampas idealiai tinka tokiam žuvies piešimui, nes ta sritis yra susijusi su pinigų srautu. Auksinės žuvelės paveikslas išreiškia ne tik geras pajamas gyvenime, bet ir meile. Taip pat, paveikslas gali būti kabinamas ir svetainėje.
Daugiau auksinių žuvelių paveikslų: #Auksinės-žuvelės

8. Laimingas arklys
Kitas paveikslas, atnešantis sėkmę, pagal Feng Shui patarimus, yra arklio piešinys. Svetainėje šalia įėjimo šuoliuojančio arklio paveikslas gali atnešti turtus ir sėkmę.
Daugiau laimingų šuoliuojančių arklių: #laimingas-arklys

9. Saulėlydis jūroje paveikslai
Norėdami suteikti savo gyvenimui ryškumo, galite papuošti savo mėgstamą kambarį nuostabiu saulėlydžio jūroje paveikslu. Pagal Feng Shui taisykles natūralaus vandens telkinio, pavyzdžiui, ežero, jūros ar upės, vaizdas visada yra labai naudingas.
Daugiau saulėlydžių vandenyje: #Saulėlydis-vandenyje

10. Gamta – tobula palaima
Viena iš geriausių Feng Shui paveikslų miegamiesiems yra gamtos paveikslas. Šis paveikslas simbolizuoja tobulą palaimą gyvenime, taip atnešdamas jums laimę ir psichinę ramybę. Daugiau gamtos paveikslų: #Gamta

11. Koi žuvies paveikslas
Kaip ir auksinė žuvelė, Koi žuvis taip pat simbolizuoja didelį pinigų srautą. Todėl, norėdami gauti gerų pajamų ir pasitikėti gyvenimu, pietrytiniame savo kambario kampe galite pastatyti Koi žuvies paveikslą ir pasak Feng Shui – tapti laimingu.
Daugiau Koi žuvies paveikslų galite rasti: #Koi-žuvis

12. Kalnų paveikslai miegamajame
Didžiulio kalno nuotrauka gali būti geras pasirinkimas papuošti miegamąjį. Pagal Feng shui – kalnai reiškia didelės sėkmės šaltinį, taip sukeldami laimę gyvenime. Kalnai taip pat garsėja tuo, kad siūlo galingą apsaugą ir paramą namo nariams.
Daugiau kalnų paveikslų: #Kalnai

13. Žydinčios rožinės rožės paveikslas
Žydinčios rožinės rožės paveikslas yra puikus pasirinkimas papuošti miegamąjį pagal Feng Shui taisykles. Rožė gali sukelti meilę ir gyvybingumą jūsų gyvenime, taip padarydama jus laimingus.
Daugiau Rožinių rožių: #Rožinės-rožės

14. Sodrus žalias bambukas
Žalias bambukas yra labai garsus Feng Shui vaistas, nes jis gali pritraukti sėkmę ir simbolizuoja kilnumą, augimą bei lankstumą. Todėl tarp Feng Shui paveikslų, skirtų turtui ir sėkmei, žalias bambukas yra populiarus pasirinkimas.
Daugiau bambuko paveikslų galite rasti čia: #bambukas

15. Laivo paveikslas
Feng shui mene vandens elementas laikomas laimingu. Laivo ar valties paveikslas namuose gali suteikti daug galimybių, taip prisidėdamas prie jūsų sėkmės ir gerovės. Taigi, jei nesate tikri, kokį paveikslą įsigyti, kad pagerintumėte savo namų grožį ir nepamirštumėte apie Feng Shui – laivo paveikslas būtų puikus pasirinkimas. Gaukite aukso ir kitų papuošalų kupiną burlaivio paveikslą ir pakabinkite jį savo namo šiaurinėje arba pietryčių zonoje.
Atminkite, kad šį paveikslą kabinate savo namuose, o ne lauke, nes pastarasis gali turėti neigiamos įtakos jūsų turtui.
Daugiau laivų paveikslų galite rasti: #Laivai

Apibendrinant
Galutinis rezultatas turi būti harmoningas ir sveikas energijos srautas, kuris pritrauks palankią sėkmės ir gerovės energiją jūsų aplinkoje. Svarbu prisiminti, kad feng shui principai yra lankstūs ir individualūs, todėl galite pritaikyti šiuos patarimus atsižvelgdami į savo unikalų interjero dizainą ir asmeninius poreikius. Kaip ir visur – svarbiausia, kad pakabintas paveikslas teiktų Jums vidinį džiaugsmą! 😊